Obchod

Airbagová vesta Alpinestars Tech-Air® 5 pod kombinézu AIR

15,990

Katalogové číslo: 003-02-1-2 Kategorie:

Popis

Airbagová vesta Tech-Air 5 System

Autonomní airbag pro maximální možnou ochranu horní části těla!

Airbagová vesta TECH-AIR®5 je samostatně řešená vesta se zabudovaným airbagovým systémem. Určena zejména pro jízdu na motocyklu v provozu. Unikátní systém nejvyšší možné ochrany vyvinutý firmou ALPINESTARS. Softwarově řízený. Neomezuje v pohybu. Superrychlé plnění. Pracuje díky akcelerometrům a gyroskopům, nepotřebuje připojení na GPS. Uživatelsky velmi snadná obsluha. Po velmi rychlé aktivaci vak zpevní celou horní část těla, klíční kosti, ramena, hrudník, žebra a záda. Airbagová vesta TECH-AIR®5 lze použít pod jakoukoliv motocyklovou bundu, obsahující pružné části, které při iniciaci airbagu umožní požadované rozpětí nebo s volností + 4 cm přes obvod hrudníku.

Výhody:

  • bez připoutání k motocyklu
  • spouští se elektronicky při rizikové situaci
  • superrychlé plnění (20-40 ms dle velikosti vesty)
  • reaguje i při nulové rychlosti (náraz do stojícího motocyklu)
  • jeden systém jednoduše přenositelný – kombinéza/bunda
  • mobilní aplikace TECH-AIR® APP pro zjištění aktualizací a dat
  • servis do 10 pracovních dnů ve výrobním závodu PSí

Osvědčená kvalita
– po letech výzkumu s nejlepšími světovými jezdci a zákazníky Alpinestars, byly vyhodnoceny informace z miliónů kilometrů jízdy a tisíců nehod, aby mohl být vyvinut inteligentní algoritmus pro detekci nehody. Jakmile je detekována nehoda, airbag se nafoukne a poskytuje tak nepřekonatelnou ochranu s maximální dobou nafouknutí 20 až 40 ms, v závislosti na velikosti vesty.

Inovativní
– designová, Tech-Air vestaje dodávana s aktivním elektronickým systémem, který se skládá ze šesti integrovaných senzorů (3 gyroskopy a 3 akcelerometry) a algoritmem pro detekci nehod, který využívá umělou inteligenci pro přesný dohled nad tím, kdy nafouknout airbagovou vestu v případě nehody.

Ochrana
– díky schopnosti lépe absorbovat nárazovou energii je v porovnání s pasivními ochrannými prvky aktuální energie při nárazu snížena až o 95%. Systém Tech-Air 5 tak nabízí ochranu srovnatelnou s tou, jako byste na sobě měli 18 páteřových chráničů najednou.

Snadné používání
– systém Tech-Air 5 se velice snadno používá. Jen zapnete zip vesty a zacvaknete magnetickou přezku… a můžete vyrazit. LED displej vás informuje o stavu airbagu a integrovaná li-ion baterie má výdrž až 30 hodin jízdy. Systém je vybaven magnetickým micro USB napájecím konektorem, který umožňuje snadné a rychlé nabití.

Připojitelnost
– možnost připojení k Tech-Air aplikaci skrze Bluetooth znamená, že máte vždy aktuální informace o stavu airbagu, úrovni nabití baterie, analýze vaší jízdy, která zahrnuje i plánování na mapě. Aplikace umí i aktualizovat firmware jednotky.

Vestu je nutné po aktivaci airbagu (po pádu) nutné odesílat do autorizovaného centra, více se dozvíte v sekci airbagy, či přímo u TTRACE.

Další informace

Hmotnost 5 kg
Rozměry 50 × 50 × 15 cm