Kdo jsme? TTRace  – jsou jedinečné zakázkové kombinézy ušité na míru, určené pro každého, kdo nehledá žádné kompromisy!
Na rozdíl od velkých společností jsme dynamická značka na trhu, máme tak možnost zapracovat každý požadavek, každého jezdce a nabídnout 100% produkt i Vám.


Jak jsme vznikli? Značka TTRace nevznikla ze dne na den. Naši lidé jsou odborníci v oboru, kteří mají s výrobou dlouholeté zkušenosti. A když nemůžete prosadit dobré myšlenky ve velkých firmách, je nejlepší založit si vlastní. Od roku 2017 tak píšeme historii své české značky.

Co tedy nabízíme? Naše filozofie je nabídnout to nejlepší. Bez jakýchkoliv kompromisů. Bezpečnost jezdce je pro nás na prvním místě. Proto musí být všechny kombinézy šité tzv. na míru. Základem je, aby kombinéza byla ušita podle vaší tělesné schránky. Konfekční kombinéza Vám nikdy „nesedne“ přesně na tělo a to může být začátkem problému.


EMOCE

Odlište se! Staňte se výjimeční, díky své kombinéze. Návrh a realizace vlastního designu může u konkurenčních firem zvýšit cenu kombinézy až o 50%.  Ne ale u nás! V ceně kombinézy i rukavic je základní návrh a následná realizace designu!

BEZPEČNOST

Všechny použité chrániče, mají evropskou certifikaci a jsou na nejvyšší možné úrovni. Certifikace je vyražena na každém chrániči. Individuálně pak řešíme chránič hrudníku a chránič páteře, aby naprosto vyhovoval vaším potřebám! Pružné materiály jsou švýcarské značky SCHOELLER® KEPROTEC®

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP


Nevíte se rady s designem, něco Vám není jasné? Jsme Vám plně k dispozici, od grafiky, přes výrobu, servis, až po vedení firmy. Každý člen našeho týmu je motorkář a je tady pro Vás!

KVALITA

Značka TTRace spolupracuje jen s nejlepšími dodavateli. Na kombinézách najdete originální pružné materiály SCHOELLER® KEPROTEC®. Značkové YKK zipy nejvyšší řady. Vnější chrániče ramen, loktů a kolen jsou vyrobeny kombinací ABS, gumy a kovu. Dvojité až trojité švy na nejzatíženejších místech a závodní střih přináši ideální poměr výkonu a komfortu.

SLEDUJ VÝVOJ

Tím ale naše práce nekončí, ve spolupráci s předními výrobci chráničů a airbagů se společně s profesionálními neustále snažíme posouvat naše produkty vpřed. Proto neztrácej přehled a sleduj nás na instagramu, facebooku, nebo odebírej novinky „newsleter“

Obchodní podmínky

DEALER

Chcete se stát partnerem značky TTRACE a nabídnout tak zakázkové kombinézy na míru i Vašim zákazníkům? Hledáme vhodné dealery a prodejny pro ČR a SR. Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@ttrace.cz

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Více informací o nabízených pozicích najdete: zde