Kdo jsme? TTRace  – jsou jedinečné zakázkové kombinézy ušité na míru, určené pro každého… kdo nehledá žádné kompromisy.   


Jak jsme vznikli? Značka TTRace nevznikla ze dne na den. Již dva roky šijeme a testujeme naše zakázkové oblečení s těmi nejlepšími závodními týmy a jezdci v Evropě. V roce 2019 přišel čas naše zkušenosti a 100% produkt nabídnout právě Vám!

Co tedy nabízíme? Naše filozofie je nabídnout to nejlepší. Bez jakýchkoliv kompromisů. Bezpečnost jezdce je pro nás na prvním místě. Proto musí být všechny kombinézy šité tzv. na míru. Základem je, aby kombinéza byla ušita podle vaší tělesné schránky. Konfekční kombinéza Vám nikdy „nesedne“ přesně na tělo a to může být začátkem problému.


EMOCE

Odlište se! Staňte se výjimeční, díky své kombinéze. Návrh a realizace vlastního designu může u konkurenčních firem zvýšit cenu kombinézy až o 50%.  Ne ale u nás! V ceně kombinézy i rukavic je základní návrh a následná realizace designu!

BEZPEČNOST


Všechny použité chrániče, mají evropskou certifikaci a jsou na nejvyšší možné úrovni. Certifikace je vyražena na každém chrániči. Individuálně pak řešíme chránič hrudníku a chránič páteře, aby naprosto vyhovoval vaším potřebám!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP


Nevíte se rady s designem, něco Vám není jasné? Jsme Vám plně k dispozici, od grafiky, přes výrobu až po vedení firmy. Každý člen našeho týmu je tady pro Vás.

KVALITA

Značka TTRace spolupracuje jen s nejlepšími dodavateli. Na kombinézách např. najdete: originální Keprotec Stretch Kevlar u paží, rozkroku a lýtek. Značkové YKK zipy nejvyšší řady. Vnější chrániče ramen, loktů a kolen jsou vyrobeny z kombinací ABS a horčíku. Dvojité až trojité švy na nejzatíženejších místech a závodní střih přináši ideální poměr výkonu a komfortu.

SLEDUJ VÝVOJ

Tím ale naše práce nekončí, ve spolupráci s předními výrobci chráničů a profesionálními jezdci se neustále snažíme posouvat naše produkty vpřed. Proto neztrácej přehled a sleduj nás na instagramu, facebooku, nebo odebírej novinky „newsleter“

KONTAKT

Po telefonické domluvě jsme k dispozici:

Centrála: Plzeň, Nad Feronou, 30100 (horní objekt Ferona)
Partnerská prodejna Brno: LP Studio, Benešova 437, 664 42 Modřice
Partnerská prodejna Chrudim:
MOTOSLUŽBY CHRUDIM s.r.o, Na Ostrově 759, 537 01 Chrudim
e-mail: info@ttrace.cz / telefon: 728 921 604