Obchod

Airbagová vesta Alpinestars Tech-Air® 10 pod kombinézu AIR

28,590

Katalogové číslo: 003-02-1-2 Kategorie: Štítky: , , , , ,

Popis

Elektronický airbagový systém s největším pokrytí těla jezdce. Jednoduše nejlepší a jediný svého druhu na světě. Tech-Air® 10 Race není pouze vesta, ale kompletní ochrana horní části těla, kostrče a boků jezdce.

Alpinestars Tech-Air® 10 je nový airbagový systém zaměřený především na závodní okruh, který účinně ochraňuje jezdci ramena, hrudník, záda i boky v případě nehody. Tech-Air® 10 je určen pod jednodílné nebo dvoudílné kombinézy a lze ho nosit pod kombinézami označenými Tech-Air® Compatible, Tech-Air® Ready nebo pod jakoukoliv jinou kombinézou se 4 cm prostorem po obvodu hrudníku jezdce a 2 cm prostorem kolem obvodu boků jezdce. Je to kvůli přizpůsobení nafouknutí airbagu v případě jeho aktivace. Na rozdíl od předchozích airbagů, které poskytovaly ochranu těla nad pasem, rozšířil výrobce Alpinestars v modelu Tech-Air® 10 celkovou ochranu i o boky jezdce. Tento airbagový oblek se táhne těsně nad koleny, nahoru ke krku a dolů k zápěstí.

VÝKON

– Algoritmus rychlé detekce nehody – RACE + STREET mód

– Rozšířená oblast pokrytí zahrnující ramena, hruď, celá záda, kostrč a boky.

– Velmi lehké a tenké provedení

– CE Level 2 pasivní zádový protektor

– Unisex (vhodné pro pány i dámy)

– Pratelný

NOVÁ ELEKTRONIKA

– 12 tříosých integrovaných sensorů

– 9 akcelerometrů & 3 gyroskopy, které snímají ve třech směrech, napříč třemi osami – x, y a z. Tyto senzory komunikují s mikropočítačem ACU (Airbag Control Unit) uvnitř horní části chrániče zad, a to na úrovni milisekund. Každou milisekundu odesílají vstupní data (tj. 1000 krát za sekundu)

– Bluetooth připojení

– TechAir® aplikace

– Bluetooth připojení k TA aplikaci nabízí stejné možnosti jako Tech-Air 5 vesta

– Prodloužená výdrž baterie

ZCELA SAMOSTATNÝ SYSTÉM

– Bezdrátový LED display

– Integrovaný spínač aktivace

– Plně odvětrávaný

– Bez nutnosti připojení k oděvu (kombinéze)

NOVÝ ZÁDOVÝ PROTEKTOR S TECHNOLOGIÍ CELL

– Lehký a flexibilní

– Integrovaná řídící jednotka a pouzdro na bombičky

– Tenký design (3.5 cm MAX.)

– Prodyšnost

– Rozšířená plocha pokrytí, nyní chrání i kostrč

LED DISPLAY

– Dálkový bezdrátový LED display se připojuje k vnitřnímu opasku systému. Tímto vnitřním pásem se systém automaticky aktivuje po zapnutí a zajištění. Bezdrátový LED displej má na vnitřním opasku vyhrazenou oblast, ke které je připevněn a která slouží jako bezdrátová nabíjecí základna LED displaye. Jakmile jste připraveni k jízdě, lze dálkový LED display přesunout na paži, kde můžete snadno zkontrolovat stav systému. Podle nezávislých testů SGS, oficiální certifikační společnosti CE, která zajišťuje shodu s evropskými předpisy na ochranu osob, vykázal airbagový systém Alpinestars Tech-Air® 10 nebývalé výsledky. Přenáší na tělo totiž méně než 1 kN nárazové síly! Poskytnutí tohoto množství snížené nárazové síly je ekvivalentní 18 zádovým chráničům CE úrovně 1 nebo 9 zádovým chráničům CE úrovně 2.

Vestu je nutné po aktivaci airbagu (po pádu) nutné odesílat do autorizovaného centra, více se dozvíte v sekci airbagy, či přímo u TTRACE.

Dostupnost v průběhu léta.

Další informace

Hmotnost 5 kg
Rozměry 50 × 50 × 15 cm