TTRace – nabízí jednodílné i dvoudílné závodní a cestovní kombinézy, šité přesně na míru. Na výběr je z pravé hovězí, či klokaní kůže. Věnujeme maximální úsilí vývoji a kvalitě. To podtrhují airbagové kombinézy, které přináší nejvyšší možnou ochranu. Naše kombinézy splňují vše, co jezdec očekává, tzn. maximální komfort, pohodlí a bezpečnost. U nás nedostáváte jen „obyčejnou“ kombinézu, každá kombinéza je vyjímečná díky individuálnímu designu, který pro vás připravíme a to v ceně.

Reklamní partnery a loga můžeme tisknout i našívat. Jako jedni z mála výrobců umíme grafiku připravit i na kevlarové streče.

Jak to celé funguje? Kombinézu objednáte v sekci e-shop, nebo nám jednoduše napíšete, či zavoláte. Domluvíme se na měření vaší postavy. Kombinézy je také možné prohlédnout si osobně v Plzni, Chrudimi, Brně, nebo Ostravě. Po domluvě také u některého z našich jezdců. Naši jezdci se pohybují v různých šampionátech a závodech nejen v rámci mistrovství ČR, ale i v rámci IRRC, Alpe Adria.

Po měření s Vámi probereme představu o designu. Samotná výroba nám trvá zhruba 35 pracovních dnů (v závislosti na vytíženosti).

Samozřejmostí jsou také dámské kombinézy na míru a to jak jednodílné, tak dvoudílné včetně perforované části kůže na Vaše přání.

Kombinézy vyrábíme také pro jezdce supermoto, sajdkár i ledové ploché dráhy!

Kvalitu značky TTRACE podtvrhují použité materiály. Neoprénové zakončení a kevlarové streče jsou od renomované švýcarské společnoti SCHOELLER® KEPROTEC®. Airbagové kombinézy používají technologie Alpinestars, Dainese, či Inemotion. Jako jediní v ČR Vám nabízíme výběr z 6ti airbagů od kabelového spouštění, po bezdrátovou technilogii.

Bezpečnost – všechny použité chrániče, mají evropskou certifikaci a jsou na nejvyšší možné úrovni tzn. LEVEL 2. Individuálně pak řešíme chránič hrudníku a chránič páteře, aby naprosto vyhovoval vaším potřebám! Na zakázku Vám připravíme i chrániče boků, tak aby nadstandardně chránily, zároveň však umožnovaly dobrý pohyb, který nebude ničím omezen. Vše řešíme individuálně při měření tak, aby jste odcházeli naprosto spokojeni.