TTRace – One Pro je profesionální, jednodílná, závodní kombinéza šitá přesně jezdci na míru… Kombinéza splňuje všechno, co od ní jezdec očekává. Ale u nás nedostáváte jen „obyčejnou“ kombinézu, každá kombinéza je vyjímečná díky individuálnímu designu, který pro vás připravíme.

Reklamní partnery a loga můžeme tisknout i našívat. Jako jedni z mála výrobců umíme grafiku připravit i na kevlarové streče.

Jak to celé funguje? Kombinézu objednáte v sekci e-shop, nebo nám jednoduše napíšete, či zavoláte. Domluvíme se na měření vaší postavy. Kombinézy je také možné prohlédnout si osobně v Plzni, či po domluvě u některého z našich jezdců. Naši jezdci se pohybují v různých šampionátech a závodech nejen v rámci mistrovství ČR, ale i v rámci IRRC, Alpe Adria.

Po měření s vámi probereme představu o designu. Samotná výroba nám trvá zhruba 30 pracovních dnů (v závislosti na vytíženosti).

Více informací o materiálech najdete u samotných kombinéz. Děláme také dámské kombinézy na míru a to jak jednodílné, tak dvoudílné.

Bezpečnost – všechny použité chrániče, mají evropskou certifikaci a jsou na nejvyšší možné úrovni. Individuálně pak řešíme chránič hrudníku a chránič páteře, aby naprosto vyhovoval vaším potřebám! Na zakázku Vám připravíme i chrániče boků, tak aby nadstandardně chránily, zároveň však umožnovaly dobrý pohyb, který nebude ničím omezen. Vše řešíme individuálně při měření tak, aby jste odcházeli naprosto spokojeni.

Instagram galerie