Airbag revoluce je tady! Od vytvoření motocyklové přilby je airbag v kombinéze zřejmě nejprůlomovějším vynálezem, co se týká bezpečnosti motorkářů.

Protože dáváme společně s nejlepšími jezdeckými esy do vývoje maximum, značka TTRace Vám přináši opravdovou airbagovou revoluci! Na výběr máte z 8mi různých airbagů i značek. Což žádný jiný výrobce nenabízí!

Proč uvnitř a né venku? Airbag uvnitř kombinézy má několik výhod. Největší výhodou je menší riziko zničení airbagu, protože je chráněn koženou kombinézou. Právě kůže je určena pro ochranu při dotyku, či tření s vozovkou. Další výhodou je váha samotného airbagu, protože vnitřní airbag je chráněn kombinézou nemusí mít vrchní vrstvy. O tyto vrstvy je pak airbag lehčí. Třetí výhodou je tak i pohyblivost. Vnitřní airbag jezdce neomezuje v žádném pohybu. Navíc u TTRACE není nikdy tento systém pevně sešitý s kombinézou, což přináší další výhody týkající se servisu a údržby.

Technologie – TTRace nabízí kombinézy z řady AIR pro 7 variant bezdrátových vest, kterými jsou vesty značek Held, Ixon, Furygan s řízením Inemotion – ty jsou vhodné nejen pro okruhové a silniční ježdění, ale také pro enduro jízdu (algoritmus airbagu lze přenout podle využítí). Dále vesty Alpinestars Tech-Air 5, Tech-Air 10, ty lze použít na okruhu a v silničním provozu. Dainese D-AIR SMART-JACKET ty jsou vhodné pouze pro běžnou jízdu na silnici.
Poslední variantou je pak kombinéza TTRACE Airbag Hybrid s integrovaným airbagem, který se spouští pomocí trhacího kabelu. Stejný aktivátor používají např. vnější airbag vesty Helite. Nespornou výhodou tohoto mechanismu je nižší pořizovací cena, nižší provozní náklady na znovuuvedení do provozu (jednoduše Vám stačí nová bombička za třetinovou cenu) a libovolné použití od silnice, přes okruh až po road racing závody. Airbag se aktivuje jednoduše mechanicky pomocí trhacího kabelu a vystřelovací patrony.

Kombinéza musí být pro vestu, či airbag přizpůsobena a tak je třeba komunikovat výběr vesty ještě před zahájením výroby. Pro další informace se neváhejte obrátit na e-mail: info@ttrace.cz, nebo telefon: 728 921 604.